Ostatnio dodane

Udoskonalenie Procesu Utwardzania: Zmiana utwardzaczy Profix dla lepszej jakości i efektywności
W dążeniu do uproszczenia procesu wyboru produktów przy i w Te ...
Body Guard: Ochrona dla Twojego Pojazdu w Ekstremalnych Warunkach
W dzisiejszych czasach, gdzie ekstremalne warunki eksploatacji dla...

Najczęściej czytane

To już 20 lat!
W bieżącym roku nasza firma świętuje swoje 20-lecie co na od ...
Kolorowe dodatki
Dodatki kolorystyczne dla systemu Kar-Bon pozwalają na z...
Szybciej się nie da
Dlaczego masz wybierać między wysokim połykiem lakierów HS i...

Najpopularniejsze

Lakier specjalny Kar-Bon 1K 2:1
Idealnie dobranySystem doboru koloru KAR-BON w –...
Wodorozcieńczalny lakier bazowy Aqua 2G 1K
Aqua 2G to milowy skok w rozwoju wodorozcieńczalnych systemów ...
Lakier bezbarwny CP 2016 2K VHS 4:1
Jest to produkt o bardzo wysokiej zawartości masy suchej, normy...

Kar-Bon

System doboru koloru 1K w wersji 2:1 to wynik kilku lat prac laboratorium badawczo firmy...

więcej

System Profix Refinish

System Profix Refinish

Bycie innowacyjnym oznacza dla nas rozwiązywanie problemów tam, gdzie inni nawet nie spojrzą. Możliwość połączenia spektrofotometru z aplikacją cloud, czyli z programem recepturowym online to krok naprzód w dziedzinie lakiernictwa. Takie rozwiązanie jest unikalne na skalę światową. Przy pomocy takiego rozwiązania możemy przesyłać pomiar ze spektrofotometru w dowolne miejsce na świecie. Co więcej, pomierzone kolory poddane są korekcie, która dobarwia najlepiej dopasowany kolor, występujący w bazie danych. Dodatkowo, aby przyspieszyć proces, można wykorzystać automatyczną maszynę dozującą MC MIX.

MC MIX to samodzielna jednostka, która zastępuje mieszalnik z miksami. Takie rozwiązanie niesamowicie zwiększa wydajność pracy, zwiększa dokładność oraz eliminuje czynnik ludzki, czyli przykładowo błąd podczas nalewania receptury. Maszyna nalewa zadany kolor z dokładnością nieosiągalną w mieszalniach, więc istnieje możliwość nalania nawet bardzo małej ilości z niespotykaną dotąd dokładnością. Co więcej, MC MIX możemy połączyć w układzie „spektrofotometr – cloud – MC MIX”, czyli wykonujemy pomiar za pomocą spektrofotometru, przesyłamy pomiar do aplikacji cloud i jeżeli maszyna MC MIX jest połączona z cloudem, możemy od razu zmieszać znalezioną i dobarwioną recepturę.

Wiek samochodu nie ma znaczenia, spektrofotometr w dwóch krokach stworzy recepturę dopasowaną do samochodu w oparciu o funkcję dobarwiania. Częste kalibrowanie przestało być problemem, Adama 5 kalibruje się tylko raz na dwa tygodnie. Do 30 możliwych zapisanych pomiarów pozwala na wygodną i komfortową pracę w terenie. Wykorzystaj możliwość połączenia się bezprzewodowego z komputerem lub innym urządzeniem i wysłania danych w dowolne miejsce (np. mieszalni). Małe rozmiary i pojemna bateria zapewniają wygodną obsługę.

Wdrożyliśmy technologie Cloud w naszym oprogramowaniu, dzięki naszym programista to co było nieosiągalne stało się codziennością, możemy bez żadnych zakłóceń ograniczyć czas połączenia między spektrofotometrem a dyspenserem MCMIX. Problem z odpowiednim komputerem został rozwiązany, teraz nasza aplikacja Kar-Bon jest dostępna na każdym urządzeniu z przeglądarką. Stworzyliśmy rozwiniętą funkcje w programie dzięki czemu możesz śledzić prace użytkownika i zaplanować wszystkie naprawy. A co najważniejsze jest to autorskie rozwiązanie naszego zespołu programistów dzięki czemu wszystkie uwagi klientów są uwzględniane a aktualizacje przeprowadzane regularnie.

Nowatorskie rozwiązanie dla branży automotive pozwalające zintegrować pracę spektrofotometru z mieszalnią. Dokładność dozowania rzędu 0,01 g eliminuje problem niepasujących receptur. Dyspenser może pomieścić aż 96 różnych tonerów w dowolnej konfiguracji niezależnie od typu lakieru (akryl, baza, lakier wodorozcieńczalny). Całość wykonano z najwyższej jakości podzespołów dzięki czemu maszyna jest stworzona do ciągłej pracy, Maszyna zapewnia automatyczne mieszanie lakierów. Dodawanie kończących się tonerów jest bardzo proste i nie wymaga mycia podzespołów maszyny.

Nasze systemy lakiernicze są tworzone w naszym zaawansowanym laboratorium badawczym we współpracy z klientami. W naszym asortymencie znajdziesz systemy akrylowe (Acryl, LV CRYL), wodorozcieńczalne (Aqua2G) oraz rozcieńczalnikowe (Kar-Bon). Świetny stosunek jakości do ceny.