Dotacje

Dotacje

Firma Multichem w ramach dofinansowania ze środków Unii Europejskiej otrzymała środki na dwa projekty.

więcej

Aktualności

Aktualności

Regularnie aktualizowane informacje oraz ciekawe artykuły w tym premiery produktów, to wszystko dostępne w dziale aktualności.

więcej

Płynna praca

Płynna praca

Aqua 2G to milowy skok w rozwoju wodnych systemów doboru koloru. Lakiery cechuje wysoka siła krycia oraz perfekcyjna pasowalność receptur.

więcej

Kar-Bon

Kar-Bon

System doboru lakierów samochodowych 1K 2:1 to wynik kilku lat prac laboratorium badawczo- rozwojowego firmy Multichem Sp. z o.o.

więcej

 Wzornik kolorów RAL

RAL to skrót zaczerpnięty od nazwy niemieckiej instytucji: Reichsausschuss für Lieferbedingungen, od roku 1980 nazywanego: Niemieckim Instytutem Jakości i Oznaczeń RAL Deutsches Institut für Gütesicherung und Kennzeichnung e. V. Jednym z zadań tego instytutu jest systematyzacja opisu kolorów dla zastosowań przemysłowych i handlu.

więcej

 Program recepturowy

Intuicyjny w obsłudze program, który na co dzień ułatwia i skraca czas pracy. Pozwala na wyszukiwanie receptur wg marki, numeru koloru, nazwy koloru czy zgodnie z numerem wzornika kolorów ColorTool.

więcej

 Mieszalnik

Maszyna pracuje niezwykle cicho, a mieszadła wchodzące w skład mieszalnika są ergonomiczne i szczelnie zabezpieczają pigmenty przed wyschnięciem.

więcej

 Koło kolorów

Koło kolorów w postaci plakatu sprawia, że praca z systemem doboru koloru jest prosta i wygodna.

więcej

 ColorTool w zestawie

ColorTool to nieodłączna część systemu doboru koloru. Wzornik jest lakierowany a nie drukowany przez co w wierny sposób oddaje niuanse kolorów, szczególnie z efektami specjalnymi.

więcej

 Gdzie szukać tabliczki z numerem koloru OEM

Poradnik obrazkowy pokazujący lokalizację tabliczki znamionowej samochodu w zależności od marki pojazdu.

więcej