Ostatnio dodane

Jak znaleźć numer lakieru (kod OEM)
Fabryczny numer koloru ...
Kariera
Multichem jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w z...

Najczęściej czytane

Kariera
Multichem jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w z...
Jak znaleźć numer lakieru (kod OEM)
Fabryczny numer koloru ...
O Firmie
Nasza błyskawicznemu, i na lidera...

Najpopularniejsze

Lakier specjalny Kar-Bon 1K 2:1
Idealnie dobranySystem doboru koloru KAR-BON w –...
Wodorozcieńczalny lakier bazowy Aqua 2G 1K
Aqua 2G to milowy skok w rozwoju wodorozcieńczalnych systemów ...
Lakier bezbarwny CP 2016 2K VHS 4:1
Jest to produkt o bardzo wysokiej zawartości masy suchej, normy...

Kar-Bon

System doboru koloru 1K w wersji 2:1 to wynik kilku lat prac laboratorium badawczo firmy...

więcej

Centrum szkoleniowe PROFIX

Centrum szkoleniowe PROFIX

Czy chcesz sprawdzić jakość naszych produktów? Jeśli tak, to zapraszamy do naszego Centrum Szkoleniowego, które mieści się w siedzibie firmy.

W 2019 roku otworzyliśmy Centrum Szkoleniowe w naszej nowej siedzibie która znajduje się niedaleko Poznania w miejscowości Tarnowo Podgórne.

Firma Multichem może pochwalić się już ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji materiałów lakierniczych, a kadra szkoleniowa nie tylko uczestniczy w testowaniu produktów, ale pomaga tworzyć je od podstaw. Dzięki zaangażowaniu wszystkich działów możemy pochwalić się szerokim asortymentem produktów wykorzystywanych w lakierowaniu samochodowym.

Centrum

Globalne Centrum Szkoleniowe Profix utworzone przez producenta lakierów samochodowych, firmę Multichem, to miejsce z dostępem do badań i informacji nieosiągalnych na co dzień w warsztatach.

Z myślą o przygotowaniu pracowników, usprawnieniu procesów i efektywności pracy opracowana została cała gama szkoleń: od własnoręcznego wykonywania napraw lakierniczych, dobarwiania kolorów, wykorzystywania spektrofotometrów, naprawy typu smart repair oraz szerokiej oferty szkoleń z detailingu.

Centrum Szkoleniowe Profix zlokalizowane w Tarnowie Podgórnym zapewnia materiały szkoleniowe, dedykowane centrum kolorystyczne z ośmioma w pełni wyposażonymi stanowiskami, pełnowymiarową kabinę lakierniczą oraz strefę przygotowawczą zrealizowaną na indywidualne zamówienie.

Kontakt: szkolenia@multichem.pl