Ostatnio dodane

Udoskonalenie Procesu Utwardzania: Zmiana utwardzaczy Profix dla lepszej jakości i efektywności
W dążeniu do uproszczenia procesu wyboru produktów przy i w Te ...
Body Guard: Ochrona dla Twojego Pojazdu w Ekstremalnych Warunkach
W dzisiejszych czasach, gdzie ekstremalne warunki eksploatacji dla...

Najczęściej czytane

To już 20 lat!
W bieżącym roku nasza firma świętuje swoje 20-lecie co na od ...
Kolorowe dodatki
Dodatki kolorystyczne dla systemu Kar-Bon pozwalają na z...
Szybciej się nie da
Dlaczego masz wybierać między wysokim połykiem lakierów HS i...

Najpopularniejsze

Lakier specjalny Kar-Bon 1K 2:1
Idealnie dobranySystem doboru koloru KAR-BON w –...
Wodorozcieńczalny lakier bazowy Aqua 2G 1K
Aqua 2G to milowy skok w rozwoju wodorozcieńczalnych systemów ...
Lakier bezbarwny CP 2016 2K VHS 4:1
Jest to produkt o bardzo wysokiej zawartości masy suchej, normy...

Kar-Bon

System doboru koloru 1K w wersji 2:1 to wynik kilku lat prac laboratorium badawczo firmy...

więcej

20 lat Multichemu

20 lat Multichemu

28 lat temu (w roku 1988) rozbiłem samochód mojego taty i to smutne wydarzenie miało niespodziewane konsekwencje.

Widok błyszczącego, naprawionego samochodu wzbudził mój podziw i nową pasję. To wydarzenie zapoczątkowało długą drogę, która doprowadziła nas do tego wspaniałego momentu.

Zaledwie rok później, w 1987, otworzyliśmy z ojcem pierwszy sklep Standox w Polsce, a wkrótce potem firma Standox obchodziła swoje 20-lecie.

Multichem został założony we wrześniu 1996 roku. Teraz to nasza kolej by świętować 20-lecie działalności – podziwiać historię, wszystko to co zbudowaliśmy przez lata i tworzyć wizję na przyszłość.

Mam poczucie ogromnej dumy, wiedząc, że w 20 lat udało nam się stworzyć firmę o globalnym zasięgu, która może skutecznie konkurować na najtrudniejszych rynkach zagranicznych.

Mamy szczęście do rozwijania współpracy ze wspaniałymi klientami biznesowymi, zatrudniania fantastycznego personelu i współpracy z rzetelnymi dostawcami. Jednocześnie działamy w kraju, który kocham, a który oferuje nam doskonałe warunki dla rozwoju działalności.

Moja wizja dla naszej firmy to przede wszystkim globalny zasięg oraz uzyskanie i utrzymanie pozycji innowacyjnego i elastycznego lidera w branży motoryzacyjnej i przemyśle lakierniczym. Wszyscy możemy spodziewać się świetlanej przyszłości, która przyniesie nowe możliwości, ale również nowe wyzwania, które teraz nam jeszcze trudno sobie wyobrazić. Jestem przekonany, że razem z naszymi zaufanymi klientami, pracownikami, dostawcami i partnerami jesteśmy silni i tworzymy nowoczesną firmę, która może pokonać każde wyzwanie napotkane na swojej drodze.

Chciałbym podziękować każdemu z Was za obecność w podczas obchodów naszego jubileuszu i wyrazić moją szczerą wdzięczność za Wasz wkład w budowanie naszej firmy. Każdy z nas w Multichemie ma nadzieję na długoterminową współpracę z Wami, aby w dalszym ciągu budować wzajemnie korzystne relacje biznesowe.

Chciałbym również podziękować mojej rodzinie: Rodzicom, żonie Angeli i naszym Dzieciom za ich miłość, wsparcie i pomoc przez ostatnie 25 lat mojej kariery. Były to zarówno trudne wyzwania jak i wielkie chwile. Razem daliśmy radę - bez Was nie mógłbym osiągnąć sukcesu, jakim jest obecny Multichem.

Chciałbym także skorzystać z tej okazji, aby podziękować Zarządowi i wszystkim Pracownikom naszej firmy za ich ciężką pracę i zaangażowanie – doprowadzenie do jej obecnego kształtu bez Waszego poświęcenia nie byłoby możliwe.
Liczę na dalszą wspaniałą współpracę ze wszystkimi w drużynie Multichem – napiszmy razem kolejny rozdział w historii rozwoju firmy!

Szczerze doceniam nasze partnerstwo i współpracę z Automotive Art w ostatnich sześciu latach. Nasza współpraca z Państwem była wspaniałym doświadczeniem i okazją do rozwoju, poznania nowych rynków. Obecnie eksport do Ameryki Północnej i regionu Karaibów stanowią prawie połowę objętości naszej produkcji.

Poza ciężką pracą, ostatnie 20 lat upłynęło także pod znakiem fantastycznej zabawy i przyjemności!

Dzisiaj Multichem jest globalną firmą światowej klasy, z której jestem bardzo dumny.

Wypijmy razem za nasz sukces!


-------------------------
Piotr Muszkieta
Prezes Zarządu