Pierwszym etapem tej reorganizacji jest przekształcenie naszej strony Multichem.pl w stronę korporacyjną. Będzie ona dostępna pod dotychczasowym adresem i posłuży jako główny punkt kontaktowy oraz informacyjny. Na naszym portalu znajdziecie wyczerpujące informacje o naszej działalności, zapoznacie się z bogatą ofertą prowadzonych przez nas szkoleń, a także przeczytacie najświeższe artykuły poświęcone branży.

strona startowa Profix
Podział strony internetowej na profix i simplex

Odświeżona strona Multichem.pl będzie również „hostować” dwie nowe podstrony dedykowane markom Profix i Simplex. Choć utrzymane w podobnym stylu graficznym, co strona główna, będą charakteryzowały się unikalną dla siebie kolorystyką - niebieską dla Profix i pomarańczową dla Simplex - to podkreśli ich indywidualność i unikalność, zachowując jednocześnie spójność z głównym layoutem strony korporacyjnej.

Przebudowaliśmy także sekcje kariery i szkolenia, aby ułatwić Wam komunikację z nami i dostarczyć najważniejszych informacji. Jesteśmy pełni entuzjazmu w związku z tymi zmianami, które są istotne dla dalszego rozwoju naszej firmy i marek Profix oraz Simplex. 

Serdecznie zapraszamy do „zwiedzenia” odnowionej witryny i odkrycia pełni możliwości, jakie oferuje Multichem. To ważny krok naprzód dla naszej firmy.

Podstrona szkolenia na stronie Multichem

12.10.2023 11:06:20
Przeczytasz w 3 minuty

Multichem z dumą prezentował swoje innowacje w branży refinish podczas 14. Kongresu Dealerów, tworząc wartościowe kontakty i prowadząc inspirujące dyskusje branżowe.

08.08.2023 12:36:15
Przeczytasz w 3 minuty

Od 24 sierpnia 2023 r. każdy profesjonalista i przemysłowy użytkownik diizocyjanianów powinien ukończyć specjalistyczne szkolenie. To reakcja na rozporządzenie Unii Europejskiej 2020/1149.

28.05.2023 11:57:26
Przeczytasz w 6 minut

Ze względu na naszą ciągłą misję poprawy jakości i wydajności, utwardzacze CP 216, CP 297 i CP 278 zostaną wycofane i zastąpione przez nowe, już znajome Wam utwardzacze - CP 282, CP 285 i CP 286.

Zapisz się do naszego newslettera

Zyskaj przewagę, uzyskując dostęp do unikalnych informacji o naszych najnowszych produktach lakierniczych.