kabina lakiernicza w centrum szkoleniowym profix

Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Państwa do naszego nowoczesnego Centrum Szkoleniowego Profix zlokalizowanego w siedzibie firmy Multichem w malowniczym Tarnowie Podgórnym, niedaleko Poznania. To wyjątkowe miejsce, w którym innowacja spotyka się z doświadczeniem, umożliwiając nam dostarczanie najwyższej jakości produktów lakierniczych.

Wiedza od A do Z

Nasze Centrum Szkoleniowe jest miejscem, gdzie praktyka spotyka się z teorią. Jesteśmy dumni, że ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji materiałów lakierniczych połączone z zaangażowaniem swojej kadry szkoleniowej pozwoliło nam stworzyć tak profesjonalne centrum. Nasi eksperci nie tylko testują produkty, ale są integralną częścią procesu ich tworzenia, co umożliwia nam przekazanie wiedzy z każdego etapu powstawania i użytkowania produktów lakierniczych.

8

Stanowisk kolorystycznych

3

Maszyny MC MIX

6

Systemów kolorystycznych

 
>20

Pistoletów lakierniczych

Szkolenia dla każdego

Z myślą o jak najwyższym standardzie naszych usług, opracowaliśmy całą gamę szkoleń. Oferujemy zarówno praktyczne kursy, na których uczestnicy mogą samodzielnie wykonywać naprawy lakiernicze, dobarwiać kolory czy korzystać ze spektrofotometrów, jak i szkolenia z zakresu naprawy typu smart repair oraz szerokiej oferty detailingu. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli pracować efektywnie i z pełnym zrozumieniem dla procesów lakierniczych.

Nowoczesne centrum kolorystyczne

Nasze Centrum Szkoleniowe Profix oferuje dedykowane centrum kolorystyczne, które dysponuje aż ośmioma w pełni wyposażonymi stanowiskami. W przestronnym, pełnowymiarowym pomieszczeniu lakierniczym i strefie przygotowawczej realizowanej na indywidualne zamówienie, uczestnicy szkoleń mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwijania nowych technik.

globalne centrum szkoleniowe profix
sprzęt w centrum szkoleniowym profix

Zapraszamy do współpracy

Chcesz sprawdzić jakość naszych produktów lub doskonalić swoje umiejętności i pogłębiać wiedzę o lakierach samochodowych? Zapraszamy do naszego Centrum Szkoleniowego. Z nami możesz iść krok dalej w swojej profesjonalnej karierze. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce w jednym z naszych szkoleń już dziś.

14.05.2024

Zapraszamy na intensywne szkolenie lakiernicze prowadzone przez eksperta, Marka Lemiszewskiego. Program obejmuje naukę przygotowywania powierzchni do lakierowania, użycia pistoletów lakierniczych, zabezpieczania metali przed korozją oraz praktyczne techniki szpachlowania i szlifowania pojazdów.

Zapisz się do naszego newslettera

Zyskaj przewagę, uzyskując dostęp do unikalnych informacji o naszych najnowszych produktach lakierniczych.