Aktualizacja 2023 do Color Box już jest!

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą aktualizacją naszego Color Boxa na rok 2023! Wzbogaciliśmy kolekcję o 89 nowych, zachwycających odcieni, które z pewnością odświeżą i wzbogacą Twoją paletę barw.

W tej aktualizacji wprowadziliśmy 11 solidnych odcieni, oferujących pełne i głębokie barwy. Te jednolite, bezefektowe kolory gwarantują elegancję i wyrafinowanie, będąc idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie wyrazistą i klasyczną powierzchnię.

Dla tych, którzy poszukują dodatkowego blasku, przygotowaliśmy 78 kolorów z efektem, od perłowych aż po metaliczne wykończenia. Te różnorodne opcje pozwalają na eksplorację nowych możliwości i nadanie pojazdom niepowtarzalnego charakteru.

Nasze ciągłe innowacje i aktualizacje Color Boxa świadczą o zaangażowaniu w rozwój i dostarczanie nowatorskich rozwiązań dla branży motoryzacyjnej. Dążymy do tego, by nasi klienci mieli zawsze dostęp do najnowszych trendów i najlepszych produktów na rynku.

Zachęcamy do kontaktu ze swoim przedstawicielem handlowym, aby dowiedzieć się więcej o tej ekscytującej aktualizacji. Odkryj z nami nowe możliwości i odśwież swoją paletę barw z najnowszą aktualizacją Color Boxa!

89

Nowych kolorów

11

Solidowych odcieni

78

Kolorów z efektem

2023

22.05.2024 12:08:53
Przeczytasz w 5 minut

CM10, teraz w nowym, eleganckim opakowaniu i z ulepszoną puszką, oferuje trwałą, matową powłokę o wysokiej odporności, łatwą aplikację oraz możliwość dostosowania stopnia matu, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesj

29.04.2024 16:36:53
Przeczytasz w 10 minut

Jaki kolor lakieru samochodowego nie zakłóci działania systemu ADAS? To pytanie, które nabiera szczególnego znaczenia w kontekście współczesnych technologii motoryzacyjnych.

16.04.2024 10:43:48
Przeczytasz w 3 minuty

Odkryj, jak Simplex prezentuje przyszłość technologii lakierniczych na PaintExpo 2024 w Karlsruhe. Zobacz nasze zaawansowane pigmenty i systemy kolorystyczne, które definiują standardy branży.

Zapisz się do naszego newslettera

Zyskaj przewagę, uzyskując dostęp do unikalnych informacji o naszych najnowszych produktach lakierniczych.