pracownica profix otwiera drzwi ciężarówki Multichem

W Multichem zapewniamy stabilne zatrudnienie w obszarze najnowszych technologii. Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu jest połączenie profesjonalizmu z przyjazną atmosferą, która panuje w naszej firmie. To nie tylko miejsce pracy, ale także miejsce, gdzie każdy członek naszego zespołu czuje się jak w domu.

Cenimy zaangażowanie i pasję naszych pracowników, oferując im możliwości rozwoju i długoterminowej kariery. Rozumiemy również, jak ważne jest dla każdego, aby miejsce pracy oferowało nie tylko satysfakcjonujące zadania, ale także szereg korzyści, które pomagają zrównoważyć życie zawodowe i prywatne. Dlatego oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, co gwarantuje Ci poczucie bezpieczeństwa i pewności na przyszłość. Nasze warunki zatrudnienia są konkurencyjne i transparentne, co ułatwia planowanie długoterminowej kariery.
  • dofinansowanie do karty Multisport. Wierzymy, że zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników są kluczowe dla ich sukcesu. Niezależnie od tego, czy preferujesz siłownię, basen, jazdę na rowerze czy zajęcia jogi, karta Multisport daje Ci nieograniczone możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.
  • ubezpieczenie grupowe i ubezpieczenie na życie, które zapewniają dodatkowe wsparcie i ochronę na wypadek nieprzewidzianych okoliczności.
  • dofinansowanie do wczasów, gdyż rozumiemy potrzeby odpoczynku i relaksu naszych pracowników. Chcemy, abyś mógł cieszyć się swoim czasem poza pracą, nie martwiąc się o aspekty finansowe.
  • mały, ale przyjemny codzienny dodatek w postaci pysznej kawy lub herbaty. Wierzymy, że ten gest może przynieść dużo radości i energii na cały dzień.
  • parking dla tych pracowników, którzy dojeżdżają do pracy samochodem. Dzięki temu nie musisz martwić się o miejsce do parkowania, co daje dodatkowy komfort i oszczędność czasu

Jak dołączyć do zespołu?

Dołącz do nas w Multichem i zyskaj nie tylko inspirującą pracę, ale także środowisko, które ceni i wspiera swoich pracowników. Jesteśmy przekonani, że z naszym pakietem korzyści będziesz mógł skoncentrować się na tym, co najważniejsze - swojej pasji i zaangażowaniu.

Jeśli aplikujesz na aktualną ofertę pracy, odezwiemy się do wybranych kandydatów, aby omówić dalsze etapy rekrutacji. Będziemy skrupulatnie analizować aplikacje w odniesieniu do wymagań stanowiska. Jeśli Twoje kwalifikacje i doświadczenie odpowiadają naszym oczekiwaniom, skontaktujemy się z Tobą, aby umówić się na kolejne spotkanie lub rozmowę.

Jeśli nie ma obecnie pasującej oferty dla Ciebie, nie martw się! W naszej firmie doceniamy wartość potencjalnych pracowników i nie chcemy przegapić szansy na współpracę. Dlatego zachowamy Twoją aplikację i przeanalizujemy ją podczas przyszłych rekrutacji. Może za kilka tygodni pojawi się odpowiednia oferta dla Twoich umiejętności i doświadczenia. Wtedy skontaktujemy się z Tobą, aby omówić możliwości zatrudnienia.

Wierzymy, że każda aplikacja jest ważna i że osoby, które zgłaszają zainteresowanie firmą Multichem będą mogły wnieść wartość do naszego zespołu.

Okiem naszych pracowników

Krzysztof Trawczyński marketing Multichem
Krzysztof Trawczyński

Koordynator ds. Marketingu Online 

Fascynuje mnie możliwość wpływania na to, jak nasza marka jest odbierana online, i doceniam, jak Multichem podchodzi do nowoczesnych technologii, dając mi przestrzeń do eksperymentowania i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy są gotowi podjąć wyzwanie i pomóc firmie osiągnąć jej cele. 

Radosław Kruk logistyka Multichem
Radosław Kruk

Kierownik Logistyki 

Zaczynając od koordynacji dostaw, aż do sprawnego przepływu towarów, każdy dzień na moim stanowisku jest pełen wyzwań. Cenię to miejsce za szereg możliwości do ciągłego doskonalenia i innowacji. W Multichem wszyscy jesteśmy jak jedna wielka rodzina - wspólnie dążymy do osiągnięcia celu, pomagając sobie nawzajem.

Jakub Tomaszewski Marketing Multichem
Jakub Tomaszewski

Produkt Manager 

Moja rola w firmie to zarządzanie cyklem życia naszych produktów - od rozwoju, przez wprowadzenie na rynek, po ewentualne wycofanie. Jednym z najbardziej fascynujących aspektów mojej pracy jest wpływanie na to, jak nasze produkty są odbierane na rynku i jak wpływają na życie naszych klientów. Widząc, jak pomysł przechodzi od koncepcji, poprzez produkcję, aż do momentu, kiedy trafia do rąk klienta, czuję ogromne zadowolenie. 

Marek Lemiszewski

Kierownik działu szkoleń 

Praca w Multichem pozwala mi łączyć moją pasję do lakiernictwa z chęcią dzielenia się wiedzą. Cenię sobie możliwość pracy w firmie, która stawia na innowacje i ciągły rozwój. Dzięki temu, każdy dzień pracy to dla mnie nowe wyzwanie i szansa na to, aby pomóc naszym klientom jeszcze lepiej wykorzystać potencjał naszych produktów. 

Zapisz się do naszego newslettera

Zyskaj przewagę, uzyskując dostęp do unikalnych informacji o naszych najnowszych produktach lakierniczych.