We wrześniu mieliśmy okazję uczestniczyć w 14. Kongresie Dealerów zorganizowanym przez prestiżowy miesięcznik „Dealer” w Łodzi. Nasz zespół w składzie: Piotr Muszkieta, Katharina Muszkieta, Damian Ratajczak i Aleksandra Sobota z zaangażowaniem i profesjonalizmem prezentował innowacyjne produkty i pomysły Multichemu w obszarze chemii samochodowej angażując się w liczne i owocne dyskusje z ekspertami oraz entuzjastami branży. Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem, a prezentowane rozwiązania zbierały wiele pozytywnych opinii.

Nasza obecność w Łodzi zaowocowała nie tylko wymianą wiedzy i doświadczeń, ale także nawiązaniem licznych oraz wartościowych kontaktów biznesowych, co przyczyni się do dalszego dynamicznego rozwoju Multichemu w przyszłości. Wszystkie rozmowy, uwagi i sugestie będą dla nas bezcennym źródłem informacji przy kształtowaniu kolejnych działań i oferty produktowej.

Jako dowód naszej wdzięczności dla społeczności dealerów, zorganizowaliśmy konkurs, gdzie uczestnicy mogli wygrać zestawy polerskie oraz wejściówki na ekskluzywne szkolenie w naszym globalnym centrum w Tarnowie Podgórnym. Gratulacje dla zwycięzców i serdeczne podziękowania za zaangażowanie wszystkim uczestnikom! Przy okazji, cicho szepczemy... Zarezerwujcie w kalendarzach datę na przyszły rok: 24-25.09! Planujemy jeszcze więcej atrakcji, nowości produktowych i oczywiście kolejne spotkania pełne profesjonalizmu i pasji do branży.

Multichem jest mocno zakorzeniony w świecie motoryzacji, a uczestnictwo w tego typu wydarzeniach umożliwia nam głębsze zrozumienie potrzeb rynku i wyzwań, przed którymi stoi nasza branża. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wszystkie spotkania i rozmowy, które miały miejsce podczas kongresu i z niecierpliwością czekamy na kolejne okazje do wymiany doświadczeń.

Dziękujemy za wspólne chwile i do zobaczenia za rok!
 

Zespół Multichem spotkanie dilerów 2023

09.01.2024 11:06:40
Przeczytasz w 3 minuty

Multichem został uznany za jedną z "Gazeli Biznesu", prestiżową nagrodę przyznawaną najszybciej rozwijającym się firmom.

12.10.2023 11:06:20
Przeczytasz w 3 minuty

Multichem z dumą prezentował swoje innowacje w branży refinish podczas 14. Kongresu Dealerów, tworząc wartościowe kontakty i prowadząc inspirujące dyskusje branżowe.

08.08.2023 12:36:15
Przeczytasz w 3 minuty

Od 24 sierpnia 2023 r. każdy profesjonalista i przemysłowy użytkownik diizocyjanianów powinien ukończyć specjalistyczne szkolenie. To reakcja na rozporządzenie Unii Europejskiej 2020/1149.

Zapisz się do naszego newslettera

Zyskaj przewagę, uzyskując dostęp do unikalnych informacji o naszych najnowszych produktach lakierniczych.